wtorek, 9 maja 2017

Pz. Kpfw. IV Ausf. H; 21. Dywizja Pancerna, Budziszyn 1945 / Pz. Kpfw. IV Ausf. H; 21. Panzer-Division, Bautzen 1945 - Rubicon Models 28mm10 komentarzy:

 1. Śliczna bestia. Pytanie mam odnośnie Pz.IV bo w opisie widzę że to Rubikoń. Mam od nich STUG'a i jednego Sd.Kfz'ta i porównując do Warlorda zawsze miałem wrażenie że oba modele są "zbyt delikatne", jakby Rubicon nie mógł się zdecydować czy to model na dioramę czy do grania. Z Pz.IV jest podobnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie model Rubicona wygląda na solidną, przesadnie wręcz, konstrukcję. Schürzen są bardzo grube, a karabin w kadłubie musiałem wymienić ponieważ wyglądał jak plastikowy kołek. Tutaj nie ma co ulec uszkodzeniu.

   Usuń
 2. Świetnie wyszedł Tobie ten kropkowany późny kamuflaż. Trochę ekrany odstają od reszty, pobródziłbym je trochę mocniej - zbyt czyste do reszty.
  Szkoda, że to 1/56 a nie 1/48...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję.

   Przejrzałem zdjęcia Panzer IV z osłonami. Te nie były jakoś bardziej ubabrane od strony zewnętrznej bowiem zasłaniały gąski od których najbardziej bije błoto.

   1/48 mało to gra (ten model resztą jest wykonany na zlecenie).

   Usuń
 3. Wow, fantastic details once gain!

  OdpowiedzUsuń
 4. Aż mnie naszła ochota żeby wziąć na warsztat znowu jakiś pojazd i go pomalować w ten kamuflaż. Model wyszedł świetnie,

  OdpowiedzUsuń