niedziela, 6 kwietnia 2014

One, if by land, and two, if by sea.


     Znany i powszechnie lubiany producent Wargames Factory owym zdjęciem (nawiązanie do Rajdu Paula Revere'a) zapowiedział "wejście" w Wojnę o Niepodległość Stanów Zjednoczonych. Cieszy mnie to bardzo bowiem znam ceny jego figurek. Same boksy swą zawartością, bogatą ofertą możliwości złożenia wręcz potrafią zwalić z nóg (przykład jazdy do Wojny o Sukcesję Hiszpańską jest na to koronnym dowodem).

    W tej chwili zapowiedziano sześć boksów, nie znamy niestety pełnej listy tego co będą zawierać. Z pewnością pojawi się piechota brytyjska, regularne piesze wojska kontynentalne... sądzę też iż artylerii ani kawalerii nie popuszczą (aczkolwiek czy będzie po pudełku na stronę tego nie wiem). Na forum spekulacji nie brakuje (Indianie, górale, milicja, niemieccy najemnicy zwani Hessami).


    Natomiast znamy to co ma wyjść pierwsze. Tymi puzzlami producent zapowiedział Brytyjską piechotę pakowaną po 30-stu plastikowych żołnierzyków. Dla tych, których puzzle drażnią prezentuje się to takJako iż składam armię do Muskets & Tomahawks (pierwsze me figurki wkrótce pojawią się na blogu) jestem z tego wielce rad. Z zakupami wojsk regularnych zapewne się wstrzymam do czasu pojawienia się kolejnych wieści aby nie przepłacać za figurki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz